Gruodžio mėn. filmai Mažeikiuose

 

 

 

Tigro kelionė Himalajuose (dubliuotas)

Tiger's Nest (dubbed) (2022)

Žanras: Nuotykių

Sukurta: Italija

Trukmė: 1h 34 min

Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Derlinguose slėniuose, nusidriekusiuose galingųjų Himalajų kalnų papėdėje, gyvena našlaitis vardu Balmanis. Vieną naktį Balmanis netyčia pamato, kaip brakonieriai nušauna tigrę, o jos jauniklį įmeta į narvą, tikėdamiesi pelningai parduoti. Negalėdamas tiesiog stovėti ir nieko nedaryti, berniukas, prisidengęs nakties tamsa, išvaduoja tigriuką iš nelaisvės. Jis puikiai žino, kad dabar, brakonieriams lipant ant kulnų, jam nebelieka kitos išeities, tik keliauti į vienuolyną dar žinomą „Tigro lizdo“ vardu, įsikūrusį aukštai kalnuose, kuriame gyvenantys vienuoliai saugo, globoja ir rūpinasi nykstančiais galingaisiais tigrais.

Jubiliejinis šou „GROK SUSIMILDAMAS“

 Aprašas

Perkeliamas į 2023 m. vasario 9 d.

Gruodžio 4 d. 17.00 val. Mažeikių Kultūros centrą sudrebins grupės „Hiperbolė“ legenda, dainų autorius ir atlikėjas – Viktoras Prapras

Šis jubiliejinis šou –tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, kurioje skambės visų laikų gražiausi „Hiperbolės“ auksiniai hitai, su kuriais užaugo jau kelios lietuviškos muzikos mylėtojų kartos.

Šį nuotaikingą programa, kurią papuoš 40 komplektų spalvingų sceninių rūbų daugeliui primins jaunystę, gražiausius išgyvenimus ir dar kartą pakvies patirti teigiamas emocijas.

Taip pat žiūrovus džiugins projekto „Šok su žvaigžde“ dalyviai, o išskirtinis maestroViktoro Prapro pasirodymas nepaliks salėje abejingų.

Būtinai aplankykite šį nuostabų reginį. Gerą nuotaiką garantuojame !    

Informacija ir bilietų platinimas; www.ticketmarket.lt
ir Kultūros centre.

22-154

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Imersinis spektaklis „Vasarvidžio nakties sapnas“

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode