Marcinkevičius

Šveicarijoje Lietuvos vardą garsino lazdijiečių aištoko komanda

Vasario mėnesio  15-18 dienomis Šveicarijoje, Wichtrach mieste, vyko Europos jaunių aištoko – Bavariškojo akmenslydžio – čempionatas. Lietuvai tradiciškai šio sporto varžybose atstovavo Lazdijų Motiejau Gustaičio gimnazijos mokinių komanda, treniruojama mokytojo Žilvino Eidukaičio. Lazdijiečiai šiais metais startavo U-19 amžiaus grupėje. Jiems tai buvo pirmasis pasirodymas vyresniųjų sportininkų grupėje. Nors patirties žaidžiant tarptautinio lygio varžybose dar labai mažai, vaikinai savo rezultatais nenuvylė.

Komandinėse varžybose lazdijiečiai Justinas Buzas, Egidijus Kazlauskas, Skirmantas Žukauskas, Daumantas Jonuška, Domantas Žukauskas net 2 kartus nugalėjo stiprias Italijos, Lenkijos, Suomijos, Baltarusijos komandas ir šiose tarptautinėse varžybose užėmė 6 vietą. Asmeninėse taiklumo rungtyse sportininkai taip pat pasirodė gerai – S. Žukauskas  užėmė 14 vietą, D. Žukauskas 15 vietą, Egidijus Kazlauskas 18 vietą. Taikinių komandinėje rungtyje taip pat iškovota 6 vieta.

Nors aištokas mūsų šalyje dar mažai žaidžiamas, tačiau tampa vis populiaresnis. Džiugu, jog lazdijiečiai prisideda prie šio sporto, o kartu ir Lazdijų vardo,  garsinimo. Vaikinai su treneriu daug laiko skiria žiemos treniruotėms ir yra viena iš žinomiausių šio sporto komandų Lietuvoje. Kovo mėnesio pradžioje komanda ruošiasi dalyvauti suaugusiųjų Europos aištoko čempionate Čekijoje. Linkime jiems sėkmės.