Procentai
RETRO

Ilgametis Jūrininkų ligoninės vadovas J. Sąlyga prašo jį atleisti iš pareigų

salygaIlgametis Klaipėdos Jūrininkų ligoninės vadovas Jonas Sąlyga pranešė pasiprašęs atleisti jį iš pareigų. 

„Šiandien Klaipėdos universiteto ligoninės generaliniam direktoriui įteikiau prašymą atleisti mane iš filialo „Jūrininkų ligoninė” direktoriaus pareigų. Nors mano kadencija dar nesibaigė, toliau vadovauti filialui nebematau prasmės. Užteks, nenoriu savęs apgaudinėti, neslėpsiu, kad norisi ieškoti pozityvesnių pokyčių panaudojant sukauptas žinias“, – feisbuke pranešė J. Sąlyga.

Nuo sausio uostamiestyje veiklą pradėjo Klaipėdos universiteto ligoninė (KUL) sujungus tris ligonines – Klaipėdos jūrininkų, Klaipėdos universitetinę ir Palangos reabilitacijos. Įstaiga tapo viena didžiausių gydymo įstaigų šalyje.

Jai nuo spalio pradėjo vadovauti iš Jungtinės Karalystės sugrįžęs kardiologas Audrius Šimaitis, kuris yra dirbęs Jūrininkų ligoninėje ir buvo pavaldus J. Sąlygai. 

J. Sąlyga pereinamuoju laikotarpiu, nuo šių metų sausio, buvo laikinas KUL vadovas. 

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys anksčiau pabrėžė naujojo vadovo A. Šimaičio užsienyje įgytą patirtį bei ryšį su Klaipėdą, sakydamas, kad tai yra „unikalus savybių rinkinys“

Kaip BNS informavo ligoninė, J. Sąlyga Klaipėdos Jūrininkų ligoninei vadovavo nuo 1992 metų. 

Asmeninio archyvo nuotr.

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode