Prekybinė palapinė ir jos pasirinkimas

Prekybinė palapinė pravers visiems ieškantiems prieglobsčio nuo saulės, vėjo ar lietaus. Privatūs asmenys ją galės naudoti laisvalaikio praleidimui, renginių ir švenčių organizavimui ar kaip sezoninį statinį lauke. Verslo subjektams ji padės greitai ir patogiai keisti savo lokaciją, lengvai prisitaikyti prie rinkos pokyčių ir atsidurti tinkamu laiku tinkamoje vietoje.. Tačiau kaip išsirinkti sau tinkamiausią prekybinę palapinę? 

 

Kaip žinoti ar prekybinė palapinė jums tinkama?

Tik nusprendę įsigyti prekybinę palapinę ir pradėję domėtis jų pasiūla galite lengvai pasiklysti įvairovės labirintuose. Skirtingi stiliai, spalvos, privalumai, kainos, dydžiai ir begalės kitų savybių lengvai apsuks galvą kiekvienam pirkėjui. Žinoma, didelė pasiūla ir įvairovė leis išsirinkti būtent tai kas labiausiai atitinka asmeninius poreikius. Tačiau, kai akys raibsta nuo galimų variantų ir nuolat laksto nuo vienos palapinės prie kitos, gali kilti keblumų pasirinkti teisingai.

Pirmas žingsnis prekybinės palapinės pasirinkime yra klasės nustatymas. Palapinės klasė lemia technines savybes kurios atitinkamai koreguoja ir kainą. Dažniausiai rinkoje sutinkamos trijų klasių palapinės - Ekostrong, Proframe ir Premium+. Nors visos jos yra tikrai patvarios ir itin kokybiškos, Premium+ klasės prekybinė palapinė bus pati tvirčiausia. Išsirinkę sau priimtiną palapinės klasę galėsite ženkliai sumažinti pasirinkimų skaičių.

Tam, kad pasirinkimų ratas dar labiau susiaurėtų reikėtų sau atsakyti į keletą pagrindinių klausimų - kokio dydžio, kokia bus palapinės paskirtis, kokie joje bus reikalingi baldai, kiek žmonių ten turėtų sutilpti ir kt.

Labai svarbu prieš įsigyjant palapinę nustatyti jos naudojimo paskirtį ir dažnį. Jei tai bus verslui skirta prekybinė palapinė - įvertinkite kaip dažnai ją naudosite ir ką ten norėsite sutalpinti. Pavyzdžiui, jei turite prekybai skirtą prekystalį ar jis tilps, ar bus pakankamai vietos juo patogiai naudotis ir t.t. Jei palapinė skirta asmeniniam naudojimui apgalvokite ar ji bus nuolat kažkur pastatyta ar naudojama tik esant progai.

Dar labai svarbu atkreipti dėmesį į kiek vietos bus pačiai palapinei. Jei jūsų vieta ribota, tai prekybinių palapinių pasirinkimas susitrauks ir šis kriterijus taps esminiu. Dažniausiai naudojami prekybinių palapinių dydžiai yra šie: 2×2, 3×2, 3×3, 3×4,5, 3×6, 4×6, 4×8 m.

Išanalizavę savo poreikius tiksliai žinosite ko ieškote ir pasiūla nebebus tokia paini. Prekybinė palapinė padės išpildyti jūsų poreikius ir pasiekti užsibrėžtus tikslus. Ji itin patogi naudoti, greit ir nesudėtingai susimontuoja, bei lengvai transportuojasi. 

22-47b

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode